www.sumaster.com.ua

Страничка пчеловода Хижи Василия Дмитриевича
Назад Публикации Фотоальбом

 

 11) Животворний  білок

Медоносні бджоли — це геніальний витвір небесних сил чи матері-природи, а вироблене ними маточне молочко разом з маточною личинкою за своєю чудодійною силою, цілющим та оздоровчим ефектом не має ні природних, ні вироблених людиною аналогів. Це матриця животворних білків з інформаційно - програмними властивостями, які сформувалися в процесі еволюції цих надзвичайно корисних для живого світу комах. Бджоли дають людині дуже потужну енергетику, що не тільки лікує та підтримує її організм у здоровому стані, омолоджуючи його, а й прищеплює їй потребу бути здоровою.

В своїх попередніх повідомленнях ми вже говорили про дуже різноманітний хімічний склад маточного молочка. Зараз більш детально зупинимося на таких його складових як чоловічі та жіночі гормони, вітаміни груп В та Е, ферменти, які стимулюють статеву діяльність та репродуктивні функції, значно поліпшуючи роботу всієї гормональної системи, омолоджуючи в цілому чоловічий чи жіночий організми.

Нагадаємо, що декілька років тому в маточному молочці виявлено рибонуклеїнову (РНК) та дезоксирибонуклеїнову (ДНК) кислоти, а головне — нуклеопептиди, які належать до найбільш активних і важливих біохімічних речовин, що сприяють процесу ділення живих клітин, збереженню і передаванню спадкових ознак та інформації на генному рівні.

Завдяки вживанню маточного молочка, в якому міститься значна кількість молекул ДНК, припиняється процес старіння організму, а його біологічний вік починає рух у зворотному напрямі. Такі сенсаційні повідомлення вчених медичного центру Брюссельського університету одержані в жовтні 2006 року

За більш як тридцятирічними повідомленнями вітчизняних та закордонних апітерапевтів маточне молочко сприяє обміну речовин в організмі, стимулює центральну нервову систему, підвищує працездатність, кількість у крові еритроцитів, гемоглобіну та заліза, прискорює ріст, збільшує масу тіла, нормалізує артеріальний тиск, стимулює та лікує імпотенцію і безпліддя,  знижує  рівень холестерину в крові. В останні десять років наукою доведено, що характер дії молочка на людину залежить, перш за все, від дозування: малі дози є .стимуляторами, а великі — гальмують і навіть пригнічують обмінні процеси. А досвідчені російські лікарі - апітерапевти (до речі, такоі спеціалізації як апітерапевт в Україні немає) Є.О.Лудянський (1994 р.), В.К.Лавреньов (2003 р.) та інші рекомендують застосовувати маточне молочко а таких випадках:

*   при перевтомі, астенії, неврастенії, втраті апетиту та безсонні, у післяопераційний період, при анемії, туберкульозі;

*   при бронхіальній астмі, розладах кровообігу;

*   при враженнях печінки, гепатиті, панкреатиті;

*   при передчасному старінні, артриті, подагрі, виразках шлунку та підшлункової залози;

*   при психічних захворюваннях (шизофренії, розладах мислення, явищах емоційної та вольової в'ялості);

*   при лікуванні хворих на цукровий діабет із супроводжуючими серцево-судинними захворюваннями;

*   при ендетериті та атеросклерозі судин кінцівок;

*   у медичній косметиці.

Маточне молочко та препарати з нього не можна застосовувати при гострих інфекційних захворюваннях і хворобі Адіссона, при індивідуальній нестерпності. З обережністю необхідно застосовувати його людям похилого віку, що мають схильність до гіперкоагуляціі крові. Слід також пам'ятати, що великі дози маточного молочка можуть викликати нервові та ендокринні порушення. Призначення та застосування його мають бути тільки під контролем лікаря.

В першій половині цієї статті ми, автори, спиралися на давніші повідомлення та рекомендації офіційної медицини щодо маточного молочка як широко визнаного природного лікувального препарату, а нижче йтиметься про особисті 10-річні спостереження і застосування разом з маточною личинкою. Бо ми не тільки популяризуємо винайдене Іншими та доопрацьовуємо його, а й проводимо свої органолептичні та порівняльні споглядання й експерименти. Так ось, вживаючи маточне молочко разом з личинкою не як ліки, а як біологічно активну речовину, ми дійшли гіпотетичного висновку, що цей продукт діє не тільки на фізіологічні процеси, лікуючи та поліпшуючи ту чи іншу систему людини, а й на її душевний та психологічний стан — збільшуючи сприйнятливість, розширюючи душевні можливості, вольові бажання, покращуючи емоційний настрій. Тобто, цей біологічно активний препарат здатний впливати на людські думки та емоції. До людини повертаються не тільки стрункість, пластичність і привабливість, а й енергійність та моложавість. Відібрані маточники перед споживанням можна зберігати в морозильній камері близько 9 місяців.

Наші попередні спостереження до 2004 року можна в якійсь мірі абстрагувати, бо вони проводилися без порівнянь і на невеликій кількості чоловіків та жінок, що брали участь у наших дослідженнях. Знаючи про те, що на хибних передбачуваннях та гіпотезах інколи одержуються бездоганні фундаментальні результати або і наукові відкриття, ми використали можливість і три роки тому залучили до своїх експериментів учених Санкт-Петербурзької військово-медичної Академії, які погодилися допомагати в дослідженнях. Наші гіпотетичні роздуми та висновки потребували більш поглиблених І фундаментальних медичних досліджень цього бджолиного продукту, який, на наш погляд, має сенсаційні перспективи...

Тож, уже згідно з рекомендаціями С. - Петербурзьких лікарів, на курс профілактичного чи лікувального вживання навіть при таких недугах, як інсульт та інфаркт, необхідно протягом 21-25 днів натщесерце вранці та ввечері використовувати по одному маточнику. Отже, ґрунтуючись на своіх пасічницьких спостереженнях та порівняльних медичних експериментах, ми дійшли висновку, що щоденне вживання маточного молочка з личинкою дає ефективний результат у поліпшенні чоловічої статевої сили, еротичного тонусу, а в жінок значно підвищується чутливість, пристрасність та грайливість. Після двох курсів приймання маточників у них у кращий бік змінюється статура — вони стають стрункішими, більш привабливими, в них пружніють стегна та сідниці, окреслюється стан.

Ми добре знаємо, що з медоносними бджолами працює близько 2% жінок, значно більше гарних та романтичних жінок є дружинами вітчизняних пасічників. Тому останні рядки свого допису ми і написали для них.

 

Написать письмо

Назад

Адрес:           37300    Украина,    Полтавская обл,   

_                                   г. Гадяч,  _ ул.Тельмана, 27, кв.17

Телефоны: ___дом.__ 8 -05354 - 2 - 04 - 68,__

_____________ моб.__8 - 099 - 276 - 43 - 78

www.sumaster.com.ua

<< В пчеловодство >>